Wystawa finałowa 19. i 20. edycji Artystyczna Podróż Hestii

Wybrzeże Kościuszkowskie 22, 00-124 Warszawa, Polska

Wystawa finałowa 19. i 20. edycji Artystyczna Podróż

Wystawa prezentowana w okresie 31 maja – 13 czerwca 2021 w Muzeum nad Wisłą – filia Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Można obejrzeć ją także w formie wirtualnego spaceru.

Finaliści 20-tej edycji:

• Finalistki i finaliści 20. edycji konkursu APH:
  • – Kinga Burek, Anna Grzymała, Jan Kowal, Antoni Lisowski, Sylwia Marszałek-Jeneralczyk, Piotr Mlącki, Iwo Panasiewicz, Przemysław „Piniak” Piński, Maria Plucińska, Jan Porczyński, Justyna Streichsbier, Julia Woronowicz, Katarzyna Wójcicka, Ewelina Zając, Weronika Zalewska.

Finaliści 19-tej edycji:

• Finalistki i finaliści 19.edycji konkursu APH:
  • – Natalia Galasińska, Veronika Hapchenko, Maja Janczar, Agata Jarosławiec, Adam Kozicki, Anna Kwiatkowska, Małgorzata Mycek, Michał Myszkowski, Grażyna Monika Olszewska, Karolina Pawelczyk, Anna Rutkowska, Ewelina Węgiel, Jan Eustachy Wolski, Bożena Wydrowska, Katarzyna Wyszkowska.

Wystawa obejmuje nie tylko obrazy, ale także inspirujące instalacje.

Opublikowane: 31 marca, 2022