Krzywa 1, 33-370 Muszyna, Polska

Muzeum Regionalne Państwa Muszyńskiego działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Muszynie jest to Muzeum regionalne, które organizuje szereg wystaw. Posiada oryginalną nazwę.

Służy promocji Miasta Muszyna oraz Regionu. Pokazuje także ich historię. Przykładem takiej wystawy jest ekspozycja zatytułowana jako:

„Bliskie spotkania artystyczne” pt. ​Są takie miejsca w Muszynie…
​​Jest to wystawa fotografii lokalnego muszyńskiego fotografika – Artura Królikowskiego, na których zobaczyć można utrwalone na zdjęciach interesujące miejsca w Muszynie, które jest przecież uzdrowiskiem. Wystawa odbywała się w lutym 2022.

Opublikowane: 17 kwietnia, 2022